Yabancı Numara Onay Sitesi 5sim.net | Saglamblog

Yabancı Numara Onay Sitesi 5sim.net

Bu yazımda yabancı numara onay sitesi arayanlar için kendi kullandığım sistemlerden bahsedeceğim.Sitelerden microsoft azure onayları,amazon onayı ,gmail,facebook,papara gibi bir çok sitenin onayını dakikalar içinde yapabilirsiniz.Telefon numarası düşmediği sürece bakiyenizden para da düşmez.

Öncelikle benim çoğu zaman mobil onay için kullandığım bir Rus sitesi var.Siteye kolayca para yükleniyor ve 1-2 tl gibi bir tutara bir çok onayı yapabilirsiniz.

onay fiyatları

5SİM.NET

RUS NUMARA ONAY SİTESİ

Siteye kayıt olduktan sonra P para simgesine tıklayarak Unitpay sekmesine tıklayın.En düşük orana sahip ve kolayca kredi kartıyla para yükleniyor.Amount kısmına miktarı yazdıktan sonra Rus parasıyla Create İnvoice‘ye tıklayın.Daha sonra 3d seçeneğiyle paranızı yükleyin ve otomatik olarak hesaba da yansıyor.Mesela 10 TL ya 100 Rus rublesi yükleyebilirsiniz.

Merak ettiklerinizi cevaplamak için yorumlara bekliyorum..

2 Yorum

  1. Kadri Guler Cevapla

    Selamlar,
    wmaraci.com dan biliyorum sizi .. bir sorum olucaktı bu tel onay siteleri ne için kullanılıyordu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yeğen sözleri- saxenda kullanıcı yorumları- at isimleri-efexor kullanıcı yorumları-kızlara güzel sözler -yangın merdiveni-hayır lokması-düğün davetiyeleri-Yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni-yangın merdiveni